Datum objave: 14. studenoga 2025.

Izložba modela stanice i molekule DNA: kreativnost naših sedmaša i osmaša u službi znanosti 

Tijekom listopada učenici sedmih i osmih razreda naše škole sudjelovali su u izradi modela stanice i molekule DNA, u okviru nastavne teme Građa i funkcija stanice. Cilj aktivnosti bio je povezati teorijsko znanje s praktičnim radom te potaknuti učenike na kreativno izražavanje.

Na izložbi su predstavljeni brojni zanimljivi i originalni modeli izrađeni od različitih materijala – od gline, lego kocki, plastelina i papira do recikliranih predmeta.

Učenici su svoje modele prezentirali te je marljivost, suradnja, znatiželja i kreativnost nagrađena lijepim ocjenama.

Radovi su izloženi u školskom predvorju te mogu i ostali uživati u ovoj lijepoj izložbi.

mr. sc. Biljana Pavić

Pročitajte još

Plan upisa djece u prvi razred osnovne škole za 2026./2027. školsku godinu na području Osječko – baranjske županije

Plan upisa djece u prvi razred osnovne škole za 2026./2027. školsku godinu na području Osječko – baranjske županije

Upisi u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2026./2027. provodit će se elektroničkim putem kroz sustav e-Građani. Roditelji koji nemaju pristup sustavu e-Građani mogu se javiti školi radi dogovora za osobno ispunjavanje zahtjeva. Redovni upisi traju od 16. veljače do 15. ožujka 2026., dok su za djecu s teškoćama, prijevremeni upis i privremeno oslobađanje od upisa predviđeni posebni rokovi.

Skip to content