Adventske zvjezdice - finalna večer

Autor: Administrator , 2. 1. 2020.

U petak, 20. prosinca  u 18 sati u organizaciji udruge Snaga kulture u trgovačkom  centru ex  Mercator održala se  finalna večer  OSJEČKO- BARANJSKOG JUNIOR VOICE FESTIVALA pod nazivom ADVENTSKE ZVJEZDICE.

Nama je ovaj festival bio  posebno interesantan jer je naša škola  bila vrlo aktivno uključena u tijek cijelog festivala.

Naša učenica Karla Matoković  nas   je vrlo uspješno  vodila kroz sve  natjecateljske večeri, pa i kroz  samu finalnu  natjecateljsku večer .

Izvan natjecateljskog programa naš učenik Dario   Kovačić svirao je  saksofon, a predstavila  se i  naša plesna skupina sastavljena od učenica 4. i 1. razreda.

U samom finalu  natjecateljskog  dijela još jednom su se izvrsnim nastupima predstavile   sljedeće učenice: Lara Krpan i Sara Bičan, Dorja Ober i Lora Vojnović.

Naša Dorja Ober, učenica 8.a razreda, izvela je pjesmu "I Will Always Love You" te je svojim nastupom  u vrlo ozbiljnoj konkurenciji prema  glasovanju publike velikom većinom glasova osvojila naslov  ZLATNA ADVENTSKA ZVJEZDICA  2019.  - po izboru publike.

Čestitamo i zahvaljujemo  svim sudionicima koji su na ovom festivalu kroz nekoliko natjecateljskih večeri dostojno predstavili našu školu!

Naša škola je taj trud prepoznala i simboličnim poklonima nagradila naše natjecatelje.

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji.

učiteljica razredne nastave

Ljiljana Opančar

TJEDNI JELOVNIK: 9.-13.3.2020.

PONEDJELJAK: bučino pecivo sa sirnim namazom- čaj