Završna priredba učenika osmih razreda

Autor: Administrator , 6. 7. 2015.

U petak, 3. srpnja 2015. godine sa početkom u 18h u holu naše škole održana je završna svečanost povodom podjele svjedožbi učenicima osmih razreda. Na samome početku slavlja u svom pozdravnom govoru ravnatelj škole Krešimir Ćosić se obratio učenicima sa ohrabrujućim riječima zaželjevši im uspješno i sretno daljnje obrazovanje. Učenici su ovom prigodom priredili program kojim su se htjeli prisjetiti na protekle godine školovanja tijekom kojih su gradili prijateljstvo, zajedništvo i uspomene.

Učenica 8.b razreda Beatriz Brkić pročitala je tekst zahvale svima onima koji su sudjelovali u njihovom osam godina dugom putovanju, a zatim se pogledao kratki film koji je predstavljao kronološki slijed događanja kako su ih upamtili učenici 8.b razreda. Potom je uslijedio glazbeni trenutak u kojem su učenice 6. i 7. razreda izvele pjesmu Let it go. Nakon toga je uslijedila prezentacija i kratki film 8.a razreda u kojem su prikazani njihovi najupečatljiviji trenutci u proteklih osam godina, a atmosferu je još emotivnijom učinila učenica Petra Lucić pročitavši pjesmu Tvoja staza, Ratka Zvrka. Najsvečaniji trenutak priredbe bio je kada su razrednice Tamara Glavaš i Vlasta Boček sa velikim ponosom i riječima hvale svakom učeniku iz svog razrednog odjela podijelile svjedožbe i zaželjele im sve najbolje u njihovim sljedećim životnim izazovima te im još jednom poručile kako ćemo ih se sa veseljem i osmijehom na licu još uvijek dugo sjećati.

Vlasta Boček, učiteljica geografija i povijesti