> Projekti  > Erasmus+

Erasmus+ KA1 projekt "R.A.D.I.M.O."

U školskoj godini 2019./2020. naša škola po prvi puta sudjeluje u programu EU Erasmus+, s KA 1 projektom ‘R.A.D.I.M.O.’, u sklopu kojega će 10 djelatnika škole sudjelovati na tečajevima diljem Europe kojima će steći nova znanja i kompetencije u područjima internacionalizacije i digitalizacije.

Učiteljice Danijela Kemper Papp i Marina Bubalo na Erasmus+ tečaju na Islandu

Autor: Administrator , 21. 11. 2022. 08:51

Učiteljice Danijela Kemper Papp i Marina Bubalo sudjelovale su na tečaju „Smart teacher play more“ na dalekom Islandu u Reykjaviku, od 5. do 12. studenog 2022. godine. Na tečaju su sudjelovali učitelji iz Hrvatske, Slovenije, Finske, Španjolske, Grčke, Rumunjske, Srbije, Njemačke, Austrije, Poljske, Italije, Australije, Francuske, Islanda, Mađarske, Latvije i Estonije. Tema edukacije bila je „Project based learning in the classroom“.

Erasmus Days

Autor: Administrator , 13. 10. 2022. 14:33

Koja su to najdraža sjećanja i odredišta slavonskih Erasmusovaca? A najdraže Erasmus aktivnosti i fotografije? I.gimnazija Osijek je i ove godine okupila tridesetak osnovnih i srednjih škola Slavonije i Baranje kako bi zajednički obilježili Erasmus dane. Našu školu predstavile su svojim plakatima učiteljica njemačkog jezika Anela Pejić te učenice 7.a razreda Katja Bačić i Natali Ljikar.

Edukacija učitelja u sklopu Erasmus projekta u Barceloni

Autor: Administrator , 3. 6. 2022. 07:28

Učiteljica Mirna Lišnić i pedagoginja Ivana Gašparac sudjelovale su na edukaciji u Barceloni. Uz predstavnice naše škole, sudjelovali su i učitelji iz Hrvatske, Portugala, Češke i Rumunjske.

Tema edukacije bila je primjena kreativnih metoda i inovacija u poučavanju. Tijekom edukacije susrele su se s brojnim kreativnim metodama rada, vježbama mindfulnessa, ali i digitalnim obrazovnim materijalima. Predavanja su trajala od 2. do 7. svibnja 2022. Nakon svakog predavanja odrađen je praktičan dio, gdje su morale primijeniti nova saznanja u stvaranju nastavnih sadržaja. Uspješno su odradile sve postavljene zadatke.

Vjeroučiteljica s. Vianea Ana Pezer i učiteljica Danijela Kemper Papp sudjelovale u Irskoj u Erasmus+ tečaju – „Flipped Classroom“

Autor: Administrator , 26. 5. 2022. 08:15

Naše učiteljice  s. Vianea Ana Pezer i Danijela Kemper Papp sudjelovale su u Dublinu od 9.5. do 14. 5. 2022. na tečaju „Flipped Classroom“. Tečaj je bio odlična prilika za profesionalni razvoj, osobni napredak, ali i kao potvrda kvalitete našeg dosadašnjeg rada.

Učiteljice Pavić i Grganović sudjelovale u Italiji u Erasmus+ tečaju - The 4Cs: Creativity, Critical Thinking, Communication and Collaboration in Schools

Autor: Administrator , 11. 5. 2022. 13:31

Erasmus+ tečaj - The 4Cs: Creativity, Critical Thinking, Communication and Collaboration in Schools bio je odlična prilika za profesionalni razvoj učiteljica naše škole. Naime učiteljice Biljana Pavić i Lidija Grganović sudjelovale su u Firenci od 25.-30.4. 2022. u ovom tečaju.  Kreativnost, kritičko razmišljanje, komunikacija i suradnja doprinose boljoj kvaliteti rada svakog pojedinca, a ujedno su vještine korisne u svakodnevnom životu.

TJEDNI JELOVNIK:

28.11.-2.12.2022.