:

Na mrežnoj stranici možete vidjeti događanja u našoj učionici tijekom godine, kreativne i zabavne načine rada, projektne i ostale aktivnosti u kojima sudjelujemo i u koje se rado uključujemo.

Poveznica na stranicu:

:

Kako smo dječji roman Emil i detektivi učinili još zanimljivijim...

Emil i detektivi, autor: Ana Vuksanović

:

I ove smo godine obilježili 100. dan u školi. Aktivnosti su provedene u tjednu od 14. do 18. veljače. Obilježavanju su se pridružile i učiteljice Tihana Bučanac, Tamara Glavaš, Anela Pejić i vjeroučiteljica Ružica Papić.

100. dan u školi 2022., autor: Ana Vuksanović

:

U sklopu eTwinning projekta Uz čitanje riječi rastu, učenici su čitali dječji roman po vlastitom izboru.

Za zadatak su imali osmisliti prezentiranje pročitane knjige na maštovit način.

Koliko su bili uspješni, prikazano je u nastavku. smiley

:

Kroz eTwinning projekt Uz čitanje riječi rastu i projekt Životinjski svijet u svijetu riječi na satima Prirode i društva učimo o Republici Hrvatskoj. Provodimo istraživanja i izrađujemo postere u alatu Canva o živom svijetu Nizinske, Gorske i Primorske Hrvatske.

U nastavku su pezentirani posteri živog svijeta po učenicima koji su ih izrađivali te abecedno.

:

Tijekom Došašća ove smo godine imali igru u kojoj smo svaki dan birali kraljevića ili kraljevnu razreda. Uz slatko iznenađenje, zadatak je bio i napisati sastavak na temu koja se izvuče iz vrećice. Aktivnost je provedena kroz eTwinning projekt Uz čitanje riječi rastu.

U nastavku se nalaze fotografije kraljevića i kraljevni te njihovi mašoviti pisani uratci. smiley

:

U srijedu, 10. studenog 2021. godine provedena je radionica 3D modeliranja i printanja kroz projekt pod nazivom „Mala škola 3D modeliranja i printanja na području Osječko-baranjske županije u 2021. u organizaciji Zajednice tehničke kulture Osječko-baranjske županije koju je vodila Ida Đurkić.

TJEDNI JELOVNIK:

23.5.-27.5.2022.

PONEDJELJAK: pizza

UTORAK: kukuruzni prutić- mlijeko

SRIJEDA: lješnjak štangica

ČETVRTAK: lepinjica sa sirom- voće

PETAK: burek sa sirom- ledeni čaj

« Svibanj 2022 »