Akcija prikupljanja plastičnih čepova

Autor: Administrator , 30. 6. 2016.

Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas kako smo za ovu školsku godinu akciju prikupljanja plastičnih čepova  priveli kraju i 21. lipnja u prostorije Drava International d.o.o predali 65kg, a 26kg je poslano na adresu NP Krka, koji su darovali karte za posjet slapovima Krke našim sedmašima, koji su bili na ekskurziji po završetku nastavne godine.

Kao što ste upoznati, ove godine smo se uključili u akciju prikupljanja čepova, kako bi pripomogli Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma u kupnji skupih lijekova za oboljele.  Radi se o neprofitnoj udruzi sa sjedištem u Čakovcu (UOLL) koja djeluje od 1998. godine. Osnovana je sa svrhom pružanja pomoći oboljelima od teških malignih bolesti odnosno vodi brigu o oboljelima od leukemije i limfoma, GIST-a (gastrointestinalni stromalni tumor),  te oboljelima od srodnih hematoloških bolesti na području Republike Hrvatske. Pokrenuli su akciju prikupljanja čepova iz ekoloških, socijalnih, zdravstvenih i ekonomskih razloga.

Hvala svima koji su prepoznali našu uključenost u ovaj projekt ove godine, a s istim nastavljamo od rujna.

U međuvremenu, prikupljajte plastične čepove i preko ljetnih praznika i na taj način čuvajte okoliš i pomažite oboljelima!

Sandra Štiks