Bravo djevojke!!!

Autor: TAMARA GLAVAŠ, 31. 3. 2008.

7. ožujka 2008. godine Belišću je održano županijsko natjecanje u odbojci na kojemu je naša ženska odbojkaška ekipa osvojila treće mjesto.

Županijsko natjecanje u odbojci

7. ožujka 2008. godine u Belišću je održano županijsko natjecanje u odbojci. Naša ekipa djevojaka koje treniraju odbojku uputila se na natjecanje.

Na početku nas je pratila sreća. Prvi set smo igrali protiv Đakova i pobijedili 2:0. Drugi set smo igrali protiv Donjeg Miholjca i pobijedili također 2:0. Treći set smo igrali protiv Belišća, djevojke  su se umorile, koncentracija je popustila i izgubile smo 2:1. Svi smo bili nervozni jer je bilo „gusto“, utakmica se odužila jer su obje ekipe bile dobre, ali ipak Belišće je pobijedilo. Naše su se cure nakon  neuspješnog trećeg seta rastužile i više nisu bile nizašto. U četvrtom setu smo se borili za treće mjesto protiv Bilja i pobijedili 2:0. No, za nas nije bilo mjesta na međužupanijskom natjecanju, jer su tamo mogli ići samo pobjednici i drugoplasirani. Na kraju smo ipak sretnih lica primili pehar i diplomu za treće mjesto i kući otišli zadovoljni i sretni.

Velika podrška našim curama bili su: njihov trener Dario Fančević, nastavnica Mira Farkaš te ravnatelj Josip Kadić. Usprkos svemu bilo je tu suza i smijeha, ali taj mali pehar će zauzeti svoje mjesto u našoj školi. Treće mjesto je ipak velika čast jer bili smo izvrsni, imali smo super ekipu koja nas je dostojno predstavila i zbog toga smo jako ponosni!!!

Veronika Raiz, 6. a

Vjerna podrška

Naša ekipa

Zagrijavanje

Naše odbojkašice: Jelena Miljuš, Ivana Magoći, Elena Begić, Katarina Bilić, Nora Jurkovic, Blasenka Pivac, Martina Strapac, Nikolina Jurkovic, Marijana Ecimovic, Anja Suk s nastavnicom tjelesne i sdravstvene kulture Mirom Farkas.