Nagradni boravak učenika trećeg razreda u Bizovačkim toplicama

Autor: TAMARA GLAVAŠ, 7. 4. 2008.

Već tradicionalno unazad tri godine naša škola zauzima jedno od prva četiri mjesta u Osječko-baranjskoj županiji u akcijama prikupljanja starog papira. Ove su godine učenici trećeg razreda bili na nezaboravnom nagradnom izletu u Bizovačkim toplicama.

NAGRADNI BORAVAK UČENIKA

3. RAZREDA U BIZOVAČKIM TOPLICAMA

Već tradicionalno unazad tri godine naša škola zauzima jedno od prva četiri mjesta u Osječko-baranjskoj županiji u akcijama prikupljanja starog papira. Tu tradiciju nismo prekinuli niti prošlo polugodište osvojivši drugo mjesto.

Učenici 3. razreda učiteljice Biljane Pavić,  ponovo su  osvojili  prvo mjesto u školi i dobili nagradu ulaznicu i ručak u Bizovačkim toplicama koje financira „Belišće d.d. Svoju nagradu realizirali su prošli mjesec kada su proveli ugodan i nezaboravan dan na bizovačkim bazenima u pratnji gospodina Ivana Jurkovića , Ines Čuljak i  učiteljice Pavić. Dorian je izjavio da mu je ovo bio dosada najbolji dan proveden sa svojim prijateljima iz razreda, a neki su izjavili da im je  najradosniji doživljaj  u životu bio kada su s prijateljima bili u Bizovačkim toplicama. Vraćajući se kući umorni, neki su i zaspali u vlaku.

U trećoj ovogodišnjoj akciji prikupljanja starog papira prikupili su preko tri tone, a cijela škola preko 10 tona starog papira.

Biljana Pavić,prof.

Veseli kupači :)

Uživamo

Marina i Antonio

Ovako se pliva...

Sa razrednicom Biljanom Pavić

Osmjesi na licima govore sve!