PRIREDBA U DOMU UMIROVLJENIKA

Autor: JASNA NOVOTNI, 21. 5. 2012.

11. svibnja 2012. g. u 10,00 sati učenici OŠ“August Šenoa“ posjetili su Dom umirovljenika sa svojim učiteljicama: Danijelom Kemper, Jasminkom Sahula, Anom Sušić, Milkom Zečević-Tadić, vjeroučiteljicom, Anicom Bokor, knjižničarkom, Krešimirom Ćosićem, ravnateljem i Andreom Kačmar, volonterkom.

Učenici su izveli prigodan program i na taj način obilježili Majčin dan i mjesec  svibanj koji je posvećen majci  svih majki, Blaženoj Djevici Mariji .Organizatorica programa je Milka Zečević- Tadić,vjeroučiteljica.

Nastupio je dječji zbor pjesmama: Dva i dva su četiri, majka uz kolijevku, Dani, La musica di note, a uvježbala ih je učiteljica Romana Borš- Mačak. Nastupila je dramska skupina 2. b r. koju je uvježbala učiteljica Jasminka Sahula, igrokazom Kako obradovati mamu i recitacijama: Sreća ima tvoje ime i Baka i djeda. Učiteljica Biljana Pavić je uvježbala dramsku skupinu 3. b r. koji su izveli igrokaz Mire Gavrana, Najljepši cvijet. Program je vodila Marina Lisko, učenica 6.b r., a uvježbala ju je Anica Bokor, knjižničarka. Nastupila je i plesna skupina učenika  iz Centra Ivan Štark, koju je uvježbala učiteljica Jela Nikolić. Pridružio nam se svojim izvedbama i KUD Željezničar i to s dvije skupine, a uvježbali su ih: Tatjana Simić, Jelena Kuruc i Tamara Ždero. Nakon priredbe, učenici naše škole su podijelili svima prisutnima, papirnate cjetove koje su u radionici izradili zajedno sa svojom učiteljicom Anom Sušić.

Anica Bokor, knjižničarka