Veliko srce naših šestaša

Autor: Andrea Kačmar, 28. 12. 2012.

Znali smo da je božićno vrijeme, vrijeme radosti i veselja koje treba provesti sa svojim najmilijima. A što je s onima koji žive sami, koji iščekuju svaki trenutak koji će provesti s djecom, unucima, susjedima…. koji su jednostavno željni toplog i iskrenog razgovora?

Puni vedroga duha, optimizma, radosti i veselja  odlučili  smo nekome uljepšati božićne blagdane. Tješili smo sami sebe, nemamo puno, ali i to malo možemo i želimo podijeliti s nekime. U našoj razrednoj blagajni pronašla se pokoja kuna prikupljena od skupljanja starog papira.

Dana 19. prosinca posjetili smo baku Terezu koja živi u neposrednoj blizini naše  škole. Bilo je to vrlo zanimljivo i dojmljivo druženje koje je ispunilo naša srca nekom posebnom čarolijom. Baka Tereza nas je izvrsno primila pa smo osim u  razgovoru  uživali i u slasnim kolačima.  Vidjevši osmijeh radosti i veselja na bakinom licu znali smo da je naš cilj ispunjen.  A ima li što ljepše od toga?

Danijela Kemper, prof