Kad se male ruke slože s otpadom se svašta može!

Autor: Andrea Kačmar, 22. 4. 2013.

Čestitamo učenicima 3. razreda naše škole koji su osvojili prvo mjesto na natjecanju povodom Dana planeta Zemlje!

Već sedmu godinu zaredom Unikom obilježava Dan planete Zemlja, a ove se godine održava pod motom "Kad se male ruke slože s otpadom se svašta može!"

Glavni organizator programa obilježavanja Dana planeta Zemlja  bio je Unikom d.o.o. pod pokroviteljstvom Grada Osijeka i Gradonačelnika, g. Krešimira Bubala, te supokrovitelja Gradatin, Kairos, Unijapapir, Flora VTC i Drava International.

Ovoj akciji pridružile su se i eko-udruge: Udruga za zaštitu prirode i okoliša Zeleni Osijek, Prijatelji okoliša - Osijek, Izviđački klub Javor, Udruga izviđača Slavonski hrast, Centar za kompost, Udruga Nauk, Dokkica, Plesni studio Shine, DV Mak, Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđer Bošković - smjer ekološki tehničar, Dječji dom Klasje, Dom za odgoj djece i mladeži, Policijska uprava Osječko-baranjska, Ured načelnika - odjel za prevenciju i Turistička zajednica Grada Osijeka.