DEVET GODINA POMAŽEMO PSIMA U AZILU U NEMETINU

Autor: Administrator , 18. 12. 2013.

Devetu godinu za redom u prosincu pomažemo napuštenim psima i pružamo podršku dobrim ljudima koji se za njih svakodnevno brinu. To nesebično rade volonteri i članovi Udruge Pobjede.

U akciju prikupljanja deka, posuda, igračaka i novčanih donacija uključili su se svi razredi razredne nastave naše škole, kao i učenici 7.a i 8.a razreda i njihove učiteljice. Prvašići 1.b razreda prikupili su plastične boce i vratili u Billu i tako došli do novca kojim je kupljena hrana za pse.

U utorak 17. 12. 2013. posjetili smo azil u Nemetinu i predali donaciju članovima Udruge. U pratnji djece bile su učiteljice Ana Sušić, Tamara Glavaš, Sanda Lukenda i Biljana Pavić, te učiteljice pripravnice Alisa Tunić i Karolina Muha. Veliku zahvalnost dugujemo i roditeljima pomagačima 4. a razreda gospodi Tomislavu i Petru Šokčiću, Krešimiru Škrtiću i Kruni Dugaliću. Bez njihove pomoći ovu akciju bilo bi puno teže ostvariti. Hvala im od srca.

Kućni ljubimac predstavlja veliku radost cijeloj obitelji, ali traži ljubav i brigu, stoga djeca trebaju shvatiti da kućni ljubimci nisu igračke. Prema njima trebamo biti odgovorni.

mr.sc. Biljana Pavić