Ekskurzija četvrtih razreda

Autor: Administrator , 17. 6. 2014.

U pratnji svojih učiteljica Sande Lukende i Ane Sušić te učiteljica pripravnica Alise Tunić i Karoline Muha učenici 4. a i 4. b razreda 10. lipnja 2014. godine zaputili su se na ekskurziju u Hrvatsko zagorje. Krenuli su u 6,00 sati, a na ekskurziju su išli zajedno s učenicima četvrtih razreda OŠ Sv. Ane.

Prvi dan razgledavali smo glavni grad Republike Hrvatske te posjetili Tehnički muzej i planetarij koji nas je sve skupa posebno oduševio. U poslijepodnevnim satima stigli smo u prekrasne apartmane toplica Sv. Martin gdje smo se smjestili nakon čega je slijedilo kupanje na bazenima, večera te pidžama party. Drugi dan, nakon doručka, obišli smo Trakošćan te krapinski Muzej evolucije koji je bio posebno zanimljiv. Nakon muzeja ručali smo u Krapini, a nakon ručka posjetili smo dvorac obitelji Oršić te spomenik Matiji Gupcu i Gupčevu lipu. Nakon večere u hotelu uslijedila je zabava u discu. Posljednji dan započeo je nešto ranijim doručkom te posjetom farmi jelena, nedaleko toplica. Prije ručka, na radost sve djece, imali smo vremena za kupanje. Nakon ručka spremili smo se i krenuli u razgledanje prekrasnog baroknog Varaždina. Na putu kući učenici su se pjesmom i šminkom pripremali za utakmicu Hrvatska – Brazil koju su željno iščekivali. Pred školu smo stigli oko 22,00 sata. Učiteljice su učenike pohvalile za vrlo dobro ponašanje, a učenici su komentirali kako ovu ekskurziju nikada neće zaboraviti!

Karolina Muha