Naše učiteljice među najboljima u sustavu odgoja i obrazovanja

Autor: Administrator , 7. 6. 2019.

Najbolji hrvatski odgojitelji, učitelji, nastavnici i stručni suradnici za svoj  izniman trud i rad nagrađuju se promocijom u zvanje mentora i savjetnika. Napredovanjem u zvanje želi se nagraditi najbolje u sustavu, one koji svojom stručnošću, pedagoškim metodama, uzornim radom i trajnim stručnim usavršavanjem unapređuju nastavni proces poučavanja i odgojno-obrazovni sustav u cjelini.

U posljednje dvije svečane promocije najboljih i najkvalitetnijih odgojitelja, učitelja, nastavnika i stručnih suradnika u zvanje mentora i savjetnika održanih 8. veljače i 26. travnja 2019. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu našle su se i dvije naše učiteljice. Učiteljica Mirna Lišnić promovirana je u učiteljicu savjetnicu, a mr.sc. Biljana Pavić ponovno je izabrana u zvanje učiteljice savjetnice.

Odluke o napredovanju promoviranima su uručili Lidija Kralj, pomoćnica ministrice znanosti i obrazovanja  i Tihana Šimunić, voditeljica Odjela za opće poslove Agencije za odgoj i obrazovanje.

Čestitamo našim učiteljicama i želimo im još puno uspjeha u radu!

Učenici i uposlenici škole

TJEDNI JELOVNIK: 9.-13.3.2020.

PONEDJELJAK: bučino pecivo sa sirnim namazom- čaj

UTORAKhrenovka u lisnatom tijestu- jabuka