Tvrtka Studenac d.o.o. donirala našoj Ekoškoli godišnju zalihu tekućeg sapuna za ruke

Autor: Administrator , 11. 7. 2023.

Udruga Lijepa Naša i Tvrtka Studenac d.o.o. povezale su se kroz projekt Čiste ručice za zdravlje dječice pokrenut unutar programa društveno odgovornog poslovanja Korak bliže zajednici kojim ovaj trgovački lanac donosi pozitivne promjene te pruža podršku zajednicama u kojima živi i djeluje. Ovim su projektom htjeli ukazati na važnost higijene koja je pola zdravlja kod učenika kao i podići svijest o potrebi očuvanja okoliš.

Male pozitivno usmjerene aktivnosti najbolji su način da svatko od nas doprinese očuvanju okoliša i prirode, pogotovo kad o tim istim aktivnostima i promjenama učimo one najmlađe. Studenac d.o.o. također provodi projekt Ekoznalci  s ekološko osviještenim i vrijednim „plišancima“ pod zajedničkim motom „I korak sitan, za prirodu je bitan!“  kojim uče djecu  na simpatičan i zabavan način  koliko je važno čuvati šume, rijeke, more i morsko dno, a ovim su projektom osim teme otpada i higijenu djece stavili u prvi plan.

Zahvaljujemo Studencu d.o.o. i Udruzi Lijepa Naša što smo jedna od 63 škole kojima je donirana godišnja zaliha tekućeg sapuna za ruke.

mr.sc. Biljana Pavić